Lustra loftowe (industrialne)

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Lustra loftowe

Lustra loftowe (industrialne) czyli wyjątkowe dopełnienie każdej aranżacji Lustra loftowe to inspirujący dodatek w każdym wystroju wnętrz. Dzięki nim małe pomieszczenia optycznie się powiększają, a większe zyskują ciekawszą aranżację ścian. W sklepie mLOFT znajdziesz zjawiskowe lustra industrialne: ze szprosami, okrągłe, w czarnych metalowych ramach lub drewnianych. Zastanawiasz się, który model najlepiej sprawdzi się w Twoim domu lub mieszkaniu? Nasi doradcy chętnie Ci pomogą. Napisz maila lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Odwiedź nasz sklep stacjonarny i przyjrzyj się naszym produktom na żywo! Salon meblowy znajduje się w Toruniu na ul. Lelewela 33 w Galerii Wnętrz AMC.

Lustro loft w salonie, sypialni, przedpokoju i łazience

Lustro loft pasuje do wielu pomieszczeń. W przedpokoju upewnisz się, czy na pewno dobrze wyglądasz przed wyjściem do szkoły czy pracy. Lustro industrialne w łazience występuje z czysto praktycznych względów. Dzięki niemu, wykonasz takie czynności jak mycie zębów, golenie czy zrobienie fryzury i makijażu. W salonie, lustro spełnia głównie funkcję dekoracyjną. Lustro loft w pięknej ramie zastąpi takie ozdoby jak obrazy czy zdjęcia. W sypialni również sprawdzi się jako dekoracja. Ponadto, pomoże Ci w dobraniu stylizacji na konkretny dzień. Jaki kształt powinno mieć lustro w danym pomieszczeniu? Lustro do przedpokoju loft najczęściej ma długą i wąską formę. W ten sposób zobaczysz całą swoją sylwetkę w odbiciu. Do łazienki najczęstszym wyborem są zwierciadła o okrągłych i prostokątnych kształtach, tak, żebyś widział górną część swojego ciała. Pamiętaj, żeby były również wystarczająco duże, co ułatwi Twoje codzienne rytuały pielęgnacji. W sypialni sprawdzi się lustro loft okrągłe jak również prostokątne. Wybierz takie, które najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb.

Lustro w czarnej ramie loft

Lustro w czarnej ramie loft to charakterystyczny dodatek stylu industrialnego. Jeśli cenisz sobie minimalistyczne, surowe wnętrza, to ten element na pewno przypadnie Ci do gustu. Prosta rama jest równie zjawiskowa, jak dekoracyjne obramowanie. W tym przypadku mniej, znaczy więcej. Dlaczego lustro w czarnej ramie loft to doskonały dodatek do Twojego wnętrza? Jego minimalistyczny charakter sprawdzi się w wielu aranżacjach. Sprawi, że pomieszczenie w pewien sposób się wyróżni.

Lustro w drewnianej ramie

Lustro w drewnianej ramie sprawdzi się równie dobrze we wnętrzach industrialnych i loftowych. Taka oprawa sprawia, że dodatek staje się niezwykle elegancki i luksusowy. Jest samo w sobie dekoracją niczym obraz. Doskonale odnajdzie się jako dodatek w salonie czy sypialni. Drewno ociepla wnętrze, dlatego lustro w drewnianej ramie sprawi, że pokój stanie się niezwykle przytulny. Pamiętaj, że największy efekt dekoracyjny uzyskasz wtedy, gdy lustro jest czyste. Nie zapomnij o jego regularnym myciu.