Sklep nieczynny. Żadne zamówienia nie będą realizowane.

Dlaczego my

1. DREWNO DĘBOWE
PEWNY SUROWIEC

Nasze meble wykonujemy wykorzystując trwałe i solidne drewno dębowe. Dbamy o to, aby było odpowiedniej jakości. Pilnujemy by wilgotność dębiny, którą używamy nie była większa niż 8-10%. Dzięki temu, mimo naturalnego materiału, mamy pewność, że nasze meble będą służyły przez długie lata. Kolejnym aspektem jest pochodzenie. Korzystamy tylko z rodzimego surowca. Zaopatrujemy się w dębinę polską oczywiście z certyfikatem FSC - pochodzącą z legalnego źródła!

2. RĘCZNA OBRÓBKA DREWNA
MANUFAKTURA Z SERCEM

Każdy nasz mebel tworzony jest w 100% dzięki pracy ludzkich rąk. Nasi pracownicy to nie tylko dobrzy specjaliści, którzy wykonują swoją pracę profesjonalnie. Posiadają również zamiłowanie oraz pasję do drewna oraz estetyki. Z dbałością zajmują się obróbką każdej pojedynczej deski, a także starają się o jak najlepszy wizualny efekt końcowy produktu.

3. METALOPLASTYKA - WYKOŃCZENIE DETALI

Nie zapominajmy, że oprócz drewna dębowego, nasze produkty wykańczane są również elementami stalowymi. To poniekąd dzięki nim meble nabierają charakteru oraz stabilności. Również w tej dziedzinie staramy się dbać o aspekt estetyczny. Nasze konstrukcje są również wykonywane pracą ludzkich rąk. Dbałość o gładkie wykończenie wszystkich spawów, gwarantuje znakomity efekt końcowy całego gotowego produktu.

4. SOLIDNA KONSTRUKCJA - GWARANCJA NA LATA

Stalowa konstrukcja jest fundamentem dobrej jakości mebla, stołu, regału czy komody. Blat stołu to miejsce najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, czynniki zewnętrze itd. Efekt łódkowania drewna, czyli tzw. efekt "banana" został u nas wyeliminowany. Wysokiej jakości dębina oraz mocny i stabilny stelaż, który oprócz nóg posiada również ramę, stabilizują całość i nie pozwalają na powszechnie występujące odkształcenia.

5. STOŁY ROZKŁADANE - PIĘKNE PO ROZŁOŻENIU

Każdy stół z naszej oferty, może być stołem rozkładanym. Zazwyczaj są to dostawki mocowane na stalowych profilach po każdej z krótszych stron stołu. Maksymalna możliwość rozłożenia mebla to 2x60cm, czyli o 120cm. Aby zachować piękny charakter i wygląd blatu, nasze stoły wykonywane są z całych desek (po długości) - również z dokładkami. Dzięki temu słoje i faktura drewna są kontynuowane również w elementach dodatkowych. Taki zabieg pozwala cieszyć się jednolitym blatem również po rozłożeniu!